Sıkça Sorulan Sorular

Yenibiretkinlik.com nedir ?

Yenibiretkinlik.com, 2018 yılında kurulmuş olan çevrenizde gerçekleşen etkinlikleri bulabileceğiniz ve buna bağlı olarak yeni bir sosyal çevre edinebileceğiniz bir platformdur. Bunun yanı sıra üyeler de etkinlik ekleyebilir, paylaşım yapabilir ve arkadaşlarını davet edebilirler. Ayrıca kendi şehrinizdeki etkinliklerede kolayca ulaşabilirsiniz.

İlgi alanımdaki etkinlikleri nasıl bulabilirim ?

İlgilendiğiniz kategoriyi seçerek etkinlikleri filtreleyebilirsiniz.

Aradığınız etkinlik veya takip etmek istediğini kişi, marka veya mekân yoksa ne yapabilirim ?

Aradığınız etkinlik sitemizde yoksa etkinlik ekle kısmından hemen ekleyebilir veya etkinlik linkini eklenmesi için bize bildirebilirsiniz. Etkinliği sizin eklemeniz yayınlanma sürecini hızlandıracaktır. Kişi, mekân veya kuruluşların sitemizde yer alması ancak bir etkinlikle ilişkili olmaları durumunda gerçekleşir.

Etkinliğimi nasıl ekleyebilirim ?

Sitemizde ‘Etkinlik Ekle’ sayfasındaki yönlendirmeleri kullanarak etkinliğinizi ekleyebilirsiniz. Etkinliğiniz sitemizde yayınlandığı anda etkinlik konularınıza ilgi duyan, etkinliğinizle ilişkili firma ve kişileri takip eden ve o şehirdeki etkinliklere katılabileceğini belirten tüm üyelerimize önerilir.

Eklediğim etkinlik ne zaman yayınlanır ?

Etkinliğiniz yönetici onayının ardından sitede yayınlanmaya başlar. Bu süre 1-3 gün arasında değişmektedir.

Etkinliğim için kayıt alabilir miyim ?

Kullanıcı paneline giriş yaptıktan sonra oluşturduğunuz etkinliklere gelecek olan kişileri görebilirsiniz ve düzenleme yapabilirsiniz.

Etkinliğimi öne çıkarmak istiyorum, ne yapmalıyım ?

İletişim kısmından talebinizi bildirerek işlem yapabilirsiniz.