Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

www.yenibiretkinlik.com internet sitesinin (bundan böyle "yenibiretkinlik" olarak anılacaktır.) kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:

Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi

Yenibiretkinlik kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini yenibiretkinlik ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece yenibiretkinlik veri tabanında tutulmaktadır. Kişiler yenibiretkinlik'deki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme olanağına sahiptirler. Yenibiretkinlik kullanıcıları vermiş oldukları bilgileri web sitesi üzerinden değiştirme ve düzeltmeyi yapabilirler. Bu bilgiler sadece kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem yenibiretkinlik, hem de yenibiretkinlik'in diğer online hizmetleri için geçerlidir.

Bilgilerinizin Sistemde Tutulması

Yenibiretkinlik kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında üyelik esnasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (e-posta ve şehir gibi) kişiye özel alanlarınız da yenibiretkinlik tarafından paylaşılmamaktadır. Yenibiretkinlik, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve yenibiretkinlik kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen yenibiretkinlik veri tabanında gizli olarak tutulmaktadır.